Nevada

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Nevada kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Nevada

Nevada, mis on eraldatud Utahi territooriumi lääneosast ja teistest naaberriikidest, on: California, Arizona

Nevada on üks USA lääneriikidest, mida iseloomustavad suured kõrbed, 24 tundi ööpäevas avatud kasiinod ja meelelahutus, mille jaoks on kuulus suurim linn, Las Vegas. Las Vegas korraldab rikkalikke teemasid ja luksuslikke kuurorde, mis kõik on paigutatud mööda peariba: Las Vegas Strip.

Kui olete huvitatud Nevada müügist, peaksite teadma kinnisvaraturu üldist olukorda.

Hinnad on siin Seattle'i järel tõusnud teisele kõige kiiremini. Lühiajaliselt, täpselt järgmise kahe aasta jooksul ei ole oodata hinnaalandusi.

Ehitajad ehitavad rohkem, kuid ma ei usu, et oleme jõudnud tõusupunktini või punktini, kus langev varu puudutab põhja.

Las Vegase koduehitustööstus hävis majanduslanguse ajal põhimõtteliselt, sest müük aurustus ja ehitajad lõpetasid kaubanduse.

Täna Nevada müüdud kinnisvara kogumahud kasvavad kiiresti, ostjad on maksnud rekordihindu ja ehitajad koguvad rohkem maad.

Kõige aktiivsem maakond on Clarki maakond, kus sel aastal kuni aprillini oli eelmise aasta nelja kuu sama perioodiga võrreldes 22% suurem ja aprillis oli keskmine müügihind 374.440 dollarit, kasvades eelmise aastaga võrreldes 11%. aasta.

Las Vegase kinnisvaraturg 2018. aastaks ei ole lihtsalt uskumatu, vaid sõidab laine, mis võib kergesti jätkuda kuni 2021. aastani olenemata sellest, mida ülejäänud Ameerika Ühendriigid teevad. Tuleb märkida, et 2008. aastal oli Ameerika Ühendriikides kõige raskem kinnisvaraturg Las Vegas ja esikohal esikohal ja töötuses. Las Vegas on ennast taaselustanud ja 2013. aastal sai sellest domineeriv jõud selle üle, mida linn elab ja õitseb.

Las Vegase kinnisvaraturg on hoogustumas kiiresti kasvavate hindadega ning ehituses ja kinnisvara müügis Nevada linnas.

  •  
    Liikumine Nevada. Välismaalane ja elavad Nevada.

        Las Vegas: Ameerika Ühendriikide suuruselt teine ​​linn pärast New Yorkit, on kahtlemata üks maailma ilusamaid linnu. Tuntud alternatiiv oma kohalike omavalitsuste jaoks. Mida? Et muuta oma elu radikaalselt! Ostes kinnisvara Nevada tegelikult, lisaks sellele, et tegemist on suurepärase inv ...

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB